Top 5 gier zręcznościowych dla biegaczy

Gry zręcznościowe to od wielu lat jedna z najpopularniejszych kategorii gier komputerowych i komórkowych. Pozwalają one rozwinąć refleks, ćwiczyć zwinność, ale także pracować nad wytrwałością i determinacją w drodze do celu. Te cechy przydają się później w innych aspektach życia: w pracy, kontaktach towarzyskich oraz podczas wizyt w kasynie. Z ich znaczenia doskonale zdają sobie sprawę biegacze i to właśnie dla nich przygotowaliśmy to zestawienie top 5 gier zręcznościowych.

5. Hyper Run 3D

Na piątym miejscu naszego zestawienia top 5 gier zręcznościowych dla biegaczy znalazło się proste Hyper Run 3D. Gra charakteryzuje się nieskomplikowaną grafiką i jeszcze łatwiejszymi zasadami, które można zrozumieć jeszcze szybciej niż mechanizm jednorękich bandytów w kasynach. Mimo to, że na pierwszy rzut oka niczym się nie wyróżnia, Hyper Run 3D zdobyło już całe rzesze wiernych użytkowników, których wciągnęło sterowanie schematycznie zaprojektowanym ludzikiem. Gra ta pozwala w bardzo przyjemny sposób trenować zręczność i refleks, więc jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich biegaczy, którzy nawet w przerwach pomiędzy ćwiczeniami fizycznymi chcą dbać o swoją kondycję i przygotowywać się do kolejnych zawodów. Z Hyper Run 3D jest to możliwe w dowolnym miejscu i o każdej porze dnia i nocy.

4. Angry Gran Run – Running Game

Kolejna pozycja naszego rankingu zyskała popularność dzięki zabawnemu motywowi. W Angry Gran Run – Running Game gracz musi się wcielić w uciekającą ulicami miast staruszkę. Każdy biegacz wie, jak trudno omijać znajdujące się na drodze przeszkody i przeskakiwać przez płotki, więc doceni możliwość ćwiczenia tej cennej umiejętności w komiksowej przestrzeni gry zręcznościowej. Aby rozgrywka szybko się nie znudziła, gracz może zmieniać stroje tytułowej babci niczym sloty na automatach w kasynach online. Wtopi się dzięki nimi w tło miejskiego życia i zyska więcej czasu na ucieczkę i zbieranie cennych monet. Gra, chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się niczym nie wyróżniać na tle innych tego typu aplikacji, dostarcza naprawdę dużo świetnej zabawy i pozwala każdemu biegaczowi pracować nad refleksem. 

3. Athletics Mania: Sporty lekkoatletyczne

Kolejna, trzecia z naszych propozycji jest już o wiele bardziej realistyczna. Athletics Mania: Sporty lekkoatletyczne umożliwia sprawdzenie swoich sił w jednej z wielu dyscyplin sportowych. To, czy pozostaniesz przy swoich ulubionych biegach, czy zdecydujesz się na skoki o tyczce, zależy wyłącznie od Ciebie. Każda z opcji pozwoli graczom doskonalić wytrwałość i zręczność, dzięki czemu łatwiej będzie im podejmować różnego rodzaju wyzwania w codziennym życiu. Trening przy pomocy Athletics Mania: Sporty lekkoatletyczne, chociaż może wydawać się to nieprawdopodobne, zaprocentuje nawet podczas wizyty w kasynie. Dodatkowym atutem gry jest także możliwość odwiedzenia największych stadionów świata, co na pewno spodoba się wszystkim początkującym sportowcom.

2. Amazing Run 3D

Każdy biegacz, który grach ceni nie tylko wartość rozrywki, ale także wrażenia wizualne, szybko przekona się do Amazing Run 3D. Ta propozycja gry o tematyce sportowej pozwala biegać w jednej z czterech zapierających dech w piersiach, realistycznych scenerii. Wyścig na tle tak pięknych krajobrazów z pewnością będzie doskonałą zabawą, która przy okazji pozwala szlifować zręczność i dostarcza emocji, które niczym nie ustępują tym, których można doświadczyć w kasynie. Chociaż w Amazing Run 3D nie możesz wygrać prawdziwych pieniędzy, to nie musisz płacić za jej pobranie, a zyskujesz mile spędzony czas i nowe umiejętności. Gra ta jest zupełnie darmowa, tak, jak darmowe są bonusy w postaci darmowych spinów w kasynie online. Jest to więc pozycja obowiązkowa dla wszystkich biegaczy, którzy interesują się grami na telefony komórkowe.

1. Olympic Games Tokyo 2020

Złoty medal polskiej sztafety mieszanej zapewnił wszystkim kibicom mnóstwo emocji, radości i dumy. Aby jeszcze raz przeżyć ten wzruszający moment i poczuć olimpijskie emocje na własnej skórze, warto sięgnąć po oficjalną grę Igrzysk: Olympic Games Tokyo 2020. Każdy gracz, w tym wszyscy biegacze, mogą dzięki niej ćwiczyć swoją zręczność i rywalizować o największe wyróżnienie w świecie sportu, jakim jest złoty medal olimpijski. Prawdziwi miłośnicy sportu i zręcznościówek, nie tylko lekkoatleci, powinni uwzględnić tę propozycję w swojej kolekcji gier, aby móc cieszyć się niesamowitą atmosferą tego wydarzenia w dowolnym momencie i trenować swoje umiejętności. Na pewno wypracowana wytrwałość, sumienność i zdolność zdrowej rywalizacji zaprocentują podczas prawdziwych wyścigów i wyczerpujących maratonów. Gra ta bez wątpienia zasługuje na pierwsze miejsce naszego rankingu.

Gry zręcznościowe mają naprawdę pozytywny wpływ na refleks i koncentrację. Już po kilku dniach grania w nie, można zauważyć pierwsze efekty. Każdy biegacz powinien więc wypróbować tę metodę treningu połączonego z rozrywką. Ważne, żeby wybrać ciekawą i atrakcyjną wizualnie grę, aby nie zniechęcić się już na samym początku. Mamy nadzieję, że nasze zestawienie top 5 gier zręcznościowych dla biegaczy, pomoże wszystkim podjąć właściwą decyzję.