Juz tylko tydzień pozostał do XIV Toyota Półmaraton Wałbrzych. Za 7 dni o tej porze juz zawodnicy będą zjeżdżać się do Wałbrzycha. A po południu 24.08 zaczną odbierać w hali przy ul. Chopina numery startowe. Jeszcze tylko dzisiaj i jutro opłata startowa wynosi w naszym biegu 70 zł. Od poniedziałku, 19.08 rośnie do 90 zł. I taka już bedzie do dnia zawodów. Zapisywać się można do biegu nawet w niedzielę 25.08, ale w godzinach porannych. O godz. 10 w niedzielę zamykamy przyjmowanie zapisów. Start o godz. 11 na wałbrzyskim Rynku.

Co robomi przez ostatni tydzień? Zawodnicy trenują, by jak najlepiej wypaść w biegu na 21 km i na 7 km. Organziatorzy załatwiają ostatnie sprawy związane z biegiem. Można w Galerii Victoria oglądać samochód toyota aygo, który jest główną nagrodą losowaną w naszym biegu. W tym losowaniu wezmą udział wszyscy, którzy opłacą startowe i pokonają dystans 7 lub 21 km. Daj więc sobie szansę i weź udzial w XIV Toyota Półmaraton Wałbrzych.

Jutro ważne wydarzenie dla walbrzyskiego biegania - Józef Żuk wystartuje po raz 200. w maratonie lub biegu dłuższym od maratonu. Ustanowi w ten sposob rekord Wałbrzycha, a może nawet rekord kraju? Zwłaszcza, że zrobił to wszystko w niespełna 20 lat. Kilkanaście maratonów rocznie i to tak regularnie to chyba nikt nie biega?

Przez ostatni tydzień codziennie będą prezentowan einformacje i komunikaty na naszej stronie o XIV Toyota Półmaraton Wałbrzych. mamy na liście startowej 1250 biegaczy. Chcemy jeszcze skusić z 200 więcej. Czekamy na odwaznych!

Ostatnio modyfikowane przez admin